Registracija į DFB online mokymus

Šarūnas Pečkus

Sveiki! Jei dar nesame pažįstami, tai mano vardas Šarūnas, esu DFB metodikos instruktorius ir vedantysis metodikos specialistas (angl. Leading Expert).

Kokią grupę renkame šį kartą?

Nuo 2002 m. metų vedu DFB mokymus. Didžioji dalis žmonių, su kuriais dirbau grupėse beveik neturėjo jokios patirties darbo su savimi (jokių meditacijų, vidinių praktikų ar pan.). Tai buvo ir yra unikali patirtis, man kaip mokymų vedančiajam ir man, kaip pastoviai besimokančiam žmogui. Per tą laiką DFB mokymus baigė labai įvairūs žmonės, nuo didelių įmonių vadovų ar verslininkų, iki studentų, nuo jogos specialistų (per tiek metų buvo ir tokių) iki įsitikinusių, kad pasaulis yra tik tai ką gali pačiupinėti rankomis. Ir tai tikrai nuostabi patirtis! Tačiau šį kartą norisi surinkti grupę, kurios dalyviams nereikėtų įrodinėti, kad pasaulis yra daug daugiau, nei vien fizinė materija, o žmogus yra daug daugiau, nei vien fizinis kūnas.
Paskutinius keletą metų nevedžiau atvirų DFB mokymų, dirbu ilgamečiuose mokymų projektuose, rengiau DFB metodikos instruktorius ir t.t.
2019 m. rudenį sėkmingai startavo DFB mokymų online grupė lietuvių kalba. O gruodžio pabaigoje buvo įteikta trylika diplomų DFB mokymų pabaigimo proga!

Kitą DFB mokymų grupė planuojama 2020 m. pavasarį.
Norėdami dalyvauti mokymuose ar gauti daugiau informacijos, užpildykite kontaktų formą, kurią rasite paspaudę čia…
(adresas į kontaktų formos puslapį, jei nesuveiks nuoroda (nukopijuokite į naršyklę)): https://forms.gle/YCw5SjpUfjYKnLYs8

p.s. Jūsų galite pakviesti ir savo draugus ar bendraminčius, jei manote, kad jiems tai gali būti įdomu ir darbas su savimi jiems nėra visiška naujiena.

Plačiau apie DFB metodikos mokymus rasite čia: http://time4yourself.com/dfb-metodika/

Plačiau apie mane: http://time4yourself.com/komanda/

Jei iškilo kitų klausimų:
Rašykite: sarunas@time4yourself.com
Skambinkite ar atsiųskite žinutę (WhatsApp, Viber): +370 611 44844
Draugaukime:
https://www.facebook.com/time4yourself
https://www.facebook.com/sarunas.peckus
https://www.instagram.com/sarunas.peckus
https://www.instagram.com/time4yourself.com_training