DFB METODIKA

Diferencijuotų funkcinių būsenų (DFB) metodika – tai savireguliacijos įgūdžių lavinimo sistema, kurių dėka  išmokstama sąmoningai naudoti savo vidinius resursus bei kurti harmoningus santykius su savimi ir savo gyvenimu.

Ši metodika ne tik lavina Jūsų emocinį ir dvasinį intelektus, bet suteikia konkrečius instrumentus ir formuoja įgūdžius kaip lavinti šiuos intelektus visur ir visada!

Kokie žmonės ir organizacijos yra mūsų vedamų mokymų klientai?
Nuo 2002 m. mūsų vedamus DFB mokymus yra baigę šimtai skirtingų žmonių: studentų ir universitetų dėstytojų, psichologų, matematikų, profesionalių muzikantų, verslininkų, IT specialistų, įvairių grandžių vadovų ir t.t.
Nepriklausomai nuo mūsų profesijos, amžiaus ar interesų, visų pirma, visi mes žmonės. Tuo ir patraukli ši metodika, ji tinka visų profesijų, lyčių ir amžiaus grupių žmonėms. Jei tik norite kažko daugiau iš savęs, savo gyvenimo ir jo kokybės, ši metodika kaip tik Jums!
Pastaruoju metu DFB metodikos mokymais pradėjo domėtis ir modernios verslo organizacijos. Organizacijos, kurios supranta, kad žmogus, jo įgūdžiai, jo gebėjimai yra vienas svarbiausių organizacijos turtų.
Kalbame ne apie profesinius įgūdžius, o apie daug gilesnius įgūdžius: gebėjimą suvokti ne tik darbines užduotis, bet ir asmenines prasmes, atsparumą stresui, emocinėms apkrovoms, mokėjimą pasirinkti efektyvias būsenas skirtingoms darbinėms užduotims atlikti ir t.t.
Anksčiau tai buvo pavieniai darbuotojai, kuriems DFB mokymus rekomenduodavo juos baigę draugai ar kolegos, dabar jau vedame DFB mokymų grupes vadovų komandoms.

DFB metodika, tai žinių ir įgūdžių visuma kuri skirta tam, kad jūs visada būtumėte geriausios būsenos, nuotaikos ir turėtumėte energijos adekvačiai ir efektyviai spręsti ne tik gyvenimo iššūkius, bet ir kasdienes situacijas.

Metodikos populiarumą lemia jos praktiškumas, efektyvumas ir teikiama nauda, kuria ir dalinamės su Jumis nuo 2002 m.

TIME 4 YOURSELF VEDAMI DFB MOKYMAI

Mūsų organizuojamus DFB mokymus veda Šarūnas Pečkus, vedantysis DFB metodikos specialistas (angl. Leading Expert of the DFS system). 
Plačiau apie Šarūnas rasite paspaudę čia…

 • Vedame gyvus ir online DFB metodikos mokymus, skirdami daug asmeninio dėmesio kiekvienam mokymų dalyviui.
 • Mokymai susideda iš dviejų dalių – teorinės ir praktinės.
 • Teorinėje mokymų dalyje gilinamės į praktinės psichologijos žinias, kurios Jums padės geriau orientuotis savyje ir aplinkoje. Nuo dialogo meno iki santykių diferenciacijos, nuo poreikių ir jų tenkinimo iki to, kaip formuojasi mūsų savęs aprašymas ir t.t.
 • Teorinė mokymų dalis persipina su įtraukiančiomis praktinėmis užduotimis, diskusijomis, atsakymų paieškomis ir įdomia pažintimi su savimi ir savo galimybėmis.
 • Šioje mokymų dalyje su instruktoriaus pagalba ir jo priežiūra yra įsisavinami  baziniai DFB metodikos pratimai (kontempliacija, kinas, baltas paukštis ir nulinė koncentracija) ir funkcinė sistema darbui su psichika ir psichikos  būsenomis.
 • Praktinėje mokymų dalyje, remiantis pirmoje dalyje įgytais įgūdžiais, yra mokomasi darbo su psichikos būsenomis.
  Šešiolika aktyvumo būsenų: keturios fizinio, keturios emocinio, keturios mentalinio ir keturios harmoningo aktyvumo būsenos.
 • Mokymų metu naudojamos įtraukiančios praktikos, bendraujama su instruktoriumi, koreguojamas asmeninis įgūdžių įsisavinimas, atsakoma į iškilusius klausimus, duodamos užduotys tiek užsiėmimų metu, tiek atlikti savarankiškai ir t.t.
 • Mokomės taikyti savireguliacijos įgūdžius emocinės sferos ir psichikos valdymui, psichikos būsenų atpažinimui ir sąmoningam naudojimui.
 • Mokome pratimų ir technikų, kurių pagalba galite savarankiškai, nenaudodami išorinių priemonių (pvz. muzikos, kvapų ar pan.)  dirbti su savo psichika ir emociniu aktyvumu, jį keisti ir nukreipdami Jums reikalinga linkme.
 • Ar Jums reikia susikaupti ir koncentruotai dirbti, ar „persijungti“ po įtemptos darbo dienos į laisvalaikį ir buvimą su artimais žmonėmis, o gal norite pasportuoti ir, kad sporto metu netrukdytų pašalinės mintys? Visa tai įmanoma padaryti turint tam tinkamą metodiką ir ją taikant. Išmokite valdyti savo psichiką ir giliau pasinerti i Jus dominančią veiklą!

DFB metodikos mokymai – tai nepakartojama patirtis darbo su savimi, gilesniu savęs pažinimu, mokėjimu suprasti save, išplėsti savo galimybes.

Išmokime dar geriau naudotis tuo, kas duota!

KAIP VYKSTA MOKYMAI (tiek gyvi, tiek online)

 • ĮVADINIS SUSITIKIMAS. Prieš DFB mokymus vyksta įvadiniai susitikimai (gyvi arba online), dalyvaukite juose, kad galėtumėte patys išgirsti apie šiuos mokymus ir jų naudą Jums. Šių susitikimų metu susipažinsite su instruktoriumi, kuris mielai atsakys į visus jums aktualius klausimus.
 • DFB MOKYMŲ TRUKMĖ. DFB metodikos mokymai trunka apie 90 akad. val. Pagal metodikos reikalavimus paprastai užsiėmimai vyksta 3 kartus per savaitę (vieno užsiėmimo trukmė 3 / 3,5 akad. val.).
  Bendra DFB metodikos bazinio kurso trukmė 30 užsiėmimų (2 / 2,5 mėn).
 • KADA VYKSTA UŽSIĖMIMAI? Dažniausiai vedama vakarinė, o kartais ir dieninė mokymų grupės.
 • KĄ APIE MOKYMUS SAKO JUOS BAIGĘ DALYVIAI? Atsiliepimus apie mokymus galite pamatyti čia: https://time4yourself.com/atsiliepimai-apie-dfb/
 • KAIP SUŽINOTI APIE NAUJAS MOKYMŲ GRUPES? Užpildykite anketą, kurią rasite paspaudę čia… ir mes Jus inforuosime apie naujausias mokymų grupes.