HEMI-SYNC®

Hemi-Sync technologija

Hemi-Sync® (angl. „hemispheric synchronization“– pusrutulių sinchronizacija) technologijos tikslas yra pagelbėti Jums didinti sąmoningumą ir plėsti suvokimo ribas, kad galėtumėte geriau pažinti ir suprasti savo totalią prigimtį. Besiklausydami Hemi-Sync ® pratimų, sukurtų Monroe Institute (JAV), Jūs būsite supažindinti su daugybe mentalinių įrankių bei procesų, skirtų pagelbėti Jums išgyvenant bei tyrinėjant savo suvokimo gelmes.

Hemi-Sync® sukuria sąlygas, stiprinančias sufokusuotą dėmesį, kol Jūs eksperimentuojate šiose naujose savo suvokimo erdvėse. Veikdama išvien su Jūsų tikslais, Hemi-Sync® sistema kuria naujus, daug lengvesnius Jūsų totalios prigimties pasireiškimo būdus, siekiant paties didžiausio tikslo – geresnio ir labiau įvairiapusiško gyvenimo diena iš dienos.

Hemi-Sync® technologija remiasi teiginiu, jog mūsų sąmonės būsenos atsispindi mūsų smegenų dažniuose. Ir atvirkščiai: įvedę smegenis į tam tikrą veikimo dažnį, galime atkartoti šią būseną.

Ši technologija, paremta binauralinių ritmų principu, padeda sinchronizuoti abu smegenų pusrutulius ir įvesti juos į konkretų veikimo dažnį, būdingą tam tikrai psichinei veiklai. 

Konkretūs rezultatai priklauso nuo paties klausančiojo ryžto siekiant rezultato, jau turimų sąmonės įgūdžių bei įsitikinimų, todėl su Hemi-Sync® pasiekiamų tikslinių būsenų sąrašas yra labai individualus ir gali būti tęsiamas be galo.

Hemi-Sync® technologijos kūrėjas yra Monroe Institutas, įsteigtas 1971 m. JAV, Virdžinijos valstijoje. Tai mokslinių tyrimų centras, kurio pagrindinės veiklos kryptys yra dvi:

  • Žmogaus vidinių resursų (visų pirma sąmonės) pažinimas;
  • Jų produktyvus įdarbinimas kasdieninėje veikloje.

Šis institutas siekia racionaliai pagrįsti ir sistematiškai atkartoti tokius, iš pirmo žvilgsnio, spontaniškus ir sunkiai valdomus reiškinius, kaip aštri koncentracija, kūrybinis įkvėpimas, aukštas produktyvumas, intuicija, gilus atsipalaidavimas, vidinė ramybė ir pan.

Maya Grey yra vienintelė sertifikuota Monroe instituto instruktorė ne tik Lietuvoje, bet ir kelių tūkstančių kilometrų spinduliu.

Mes organizuojame sertifikuotas Monroe Instituto programas: 

  • Dviejų dienų programas, kurios vadinamos „Ekskursija“;
  • Savaitines programas – „Ekskursija Advanced“.

Daugiau informacijos apie šias programas, Hemi-Sync® technologiją, Monroe Institutą ir registraciją į mokymus galite rasti Maya Grey interneto svetainėje: http://mayagrey.com/